Адміністрація школи

Директор школи Н.Д.Фентісова.

Очолює школу з 1990 року. Освіта: вища, закінчила ХДУ в 1977 році за спеціальністю викладач української мови та літератури. У 1995 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю “Менеджмент-організатор освіти”. Кваліфікаційна категорія “Спеціаліст вищої категорії”. Педагогічне звання “Учитель-методист”. Нагороди : “Відмінник освіти України”, подяка голови Московської районної ради за підготовку вчителів-дипломантів міського конкурсу “Учитель року 2005” та команди учнів-переможців обласного конкурсу “Юних інспекторів руху”, подяка Харківського міського голови за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, ініціативність,творчий підхід до роботи на освітянській ниві. Грамоти: Грамоти Управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну плідну роботу та особистий внесок у справу підготовки і виховання підростаючого покоління. Грамоти Виконавчого комітету Московської районної ради за багаторічну творчу працю та вагомий внесок у подальший розвиток району.
Заступники директора з НРВ: О.В.Пліско, О.В.Петренко, О.В.Орешкіна, Т.І.Сумець.

Заступник директора з НВР О.В.Пліско
Заступник директора з 1998 року. Освіта: вища, закінчила ХДПУ ім. Г.С.Сковороди в 1994 році, за фахом учитель математики та фізики. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "Вчитель-методист".

Заступник директора з НВР О.В. Петренко
Заступник директора з НВР з 2006 року. Освіта: вища, закінчила ХДПІ ім. Г.С. Сковороди, за фахом вчитель хімії та біології.Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "Старший учитель". Грамота управління освіти Московської районної в місті Харкові ради за сумлінне виконання обов'язків, високий рівень організації роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності.

Заступник директора з НВР О.В.Орешкіна
Заступник директора з НВР з 2006 року. Освіта: вища, закінчила ХДУ ім.М.Горького в 1995 р. За фахом філолог, викладач російської мови та літератури. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії". Грамота управління освіти Московської районної в місті Харкові ради за підготовку учня-переможця районної олімпіади з літератури.

Заступник директора з НВР Т.І. Сумець
Заступник директора з НВР з 1997 року. Освіта: вища, закінчила ХДПІ ім. Г.С.Сковороди в 1978 році. За фахом вчитель початкових класів. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії ", педагогічне звання "Вчитель-методист".